Termíny kurzov

Termín ďalšieho kurzu:

!!! Je nám ľúto ale v roku 2021 už nebudeme otvárať kurz skupiny „A“.

Ďalší kurz sk. „B“ plánujeme otvoriť   29. 11. 2021 (pondelok) o 15,30 hod.,  úvodným stretnutím (administratíva)  v učebni autoškoly Dubnica nad Váhom, Dom brannosti, Centrum II 70/1 (budova vedľa KAUFLANDU), 1. poschodie miestnosť č. 10.

 

Na všetky aktuálne plánované kurzy sa môžete prihlásiť sa cez elektronickú prihlášku na tejto stránke v záložke „Prihláška, žiadosti, tlačivá a učebné materiály na stiahnutie„. Prihlásení uchádzači budú postupne zaraďovaní do kurzov podľa dátumu prihlásenia a plánovaného začiatku kurzu.

! UPOZORNENIE – PROTIPADEMICKÉ OPATRENIA ! Pri vstupe do budovy a pohybe v budove je povinné použitie prekrytie dýchacích ciest (nos a ústa) rúško,  pri vstupe na učebňu dezinfekcia rúk príp. ochranné rukavice!

Opatrenia priebežne prispôsobujeme platným opatreniam UVZ SRhttps://automat.gov.sk/ilava

Pri čakaní pred učebňou dodržujte  odstup medzi osobami min. 2 metre !

———————————————————————————————–

Kurzy otvárame pravidelne každých 14-20 dní, termín je závislý od počtu prihlásených uchádzačov. Preferujeme menšie skupiny 5- 10 osôb, nakoľko v takejto skupine je možno sa viac venovať individuálnym potrebám uchádzačov. V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailom alebo cez formulár nezáväznej prihlášky na našej stránke. Po vyplnení elektronickej prihlášky Vás automaticky zaradíme do najbližšieho nového kurzu, v poradí v akom obdržíme Vaše prihlášky.  O začiatku kurzov Vás budeme informovať e-mailom a telefonicky na Vami uvedené kontakty.

Ďalšie informácie ohľadne kurzov a podmienok na získanie vodičského oprávnenia nájdete aj na stránke:

https://www.jiscd.sk/registre/register-autoskol/

V prípade otázok nás kontaktujte e-mailom, príp. telefonicky.