Termíny kurzov

Termíny kurzov:

Najbližší kurz  sk.„B“  začíname úvodným stretnutím   16. 4. 2024 /útorok/ o 15,30 hod. Prihlásení uchádzači budú informovaní e-mailom uvedeným v prihláške.

 

Najbližší rozširovací kurz  sk.„RB/A“ (motocykel nad 35 kW) plánujeme otvoriť   15. 4. 2024 /pondelok/ o 18,00 hod. Prihlásení uchádzači budú informovaní e-mailom uvedeným v prihláške.

Na všetky kurzy sa môžete prihlásiť  cez elektronickú prihlášku na tejto stránke v záložke „Prihláška, žiadosti, tlačivá a učebné materiály na stiahnutie„. Prihlásení uchádzači budú postupne zaraďovaní do kurzov podľa dátumu prihlásenia a plánovaného začiatku kurzu.

———————————————————————————————–

Kurzy otvárame priebežne v termínoch podľa počtu prihlásených uchádzačov. Preferujeme menšie skupiny 5- 10 osôb, nakoľko v takejto skupine je možno sa viac venovať individuálnym potrebám uchádzačov. V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailom alebo cez formulár nezáväznej prihlášky na našej stránke. Po vyplnení elektronickej prihlášky Vás automaticky zaradíme do najbližšieho nového kurzu, v poradí v akom obdržíme Vaše prihlášky.  O začiatku kurzov Vás budeme informovať e-mailom a telefonicky na Vami uvedené kontakty.

Ďalšie informácie ohľadne kurzov a podmienok na získanie vodičského oprávnenia nájdete aj na stránke:

https://www.jiscd.sk/registre/register-autoskol/

V prípade otázok nás kontaktujte e-mailom, príp. telefonicky.