Termíny kurzov

!!  Z M E N A  – aktualizácia !!

Od 16. 2. 2021 (útorok) o 16,00 hod. plánujeme otvoriť ďalší kurzy sk. B , stretnutím  v učebni autoškoly Dubnica nad Váhom, Dom brannosti, Centrum II 70/1 (budova vedľa KAUFLANDU). Každý doteraz prihlásený uchádzač bude o ďalšom postupe informovaný e-mailom. Výuka teórie najbližších kurzov bude v prevažnej miere vykonávaná dištančnou formou a e-learningom.

 Vzhľadom na prijaté podmienky tzv. COVID automat pre autoškoly je obmedzený počet účastníkov prezenčnej formy vyučovania v našej učebni max. 10 účastníkov na vyučovaní.

! UPOZORNENIE – PROTIPADEMICKÉ OPATRENIA !  Pri vstupe do budovy a pohybe v budove povinne rúško alebo iné vhodné prekrytie dýchacích ciest (nos a ústa) a pri vstupe na učebňu dezinfekcia rúk príp. ochranné rukavice!

Pri čakaní pred učebňou dodržujte  odstup medzi osobami min. 2 metre !

———————————————————————————————–

Kurzy otvárame pravidelne každých 14-20 dní, termín je závislý od počtu prihlásených uchádzačov. Preferujeme menšie skupiny 5- 10 osôb, nakoľko v takejto skupine je možno sa viac venovať individuálnym potrebám uchádzačov. V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailom alebo cez formulár nezáväznej prihlášky na našej stránke. Po vyplnení elektronickej prihlášky Vás automaticky zaradíme do najbližšieho nového kurzu, v poradí akom obdržíme Vaše prihlášky.  O začiatku kurzov Vás budeme informovať e-mailom a telefonicky na Vami uvedené kontakty.

Ďalšie informácie ohľadne kurzov a podmienok na získanie vodičského oprávnenia nájdete aj na stránke:

https://www.jiscd.sk/registre/register-autoskol/

V prípade otázok nás kontaktujte e-mailom, príp. telefonicky.