Termíny kurzov

 Plánované termíny ďalších kurzov:

– Kurz skupiny „B“ – 10. 5. 2021 (pondelok) o 15,30 hod. plánujeme otvoriť ďalší kurz sk. B , stretnutím  v učebni autoškoly Dubnica nad Váhom, Dom brannosti, Centrum II 70/1 (budova vedľa KAUFLANDU). Prihlásiť sa môžete cez elektronickú prihlášku na tejto stránke. Prihlásení uchádzači budú postupne zaraďovaní do kurzov podľa dátumu prihlásenia a plánovaného začiatku kurzu.

– Kurz skupiny „A“ – 24. 5. 2021 (pondelok) o 18,00 hod., otvárame rozširovací kurz pre skupinu A – motocykel nad 35 kW (RB-A, RC-A).

! UPOZORNENIE – PROTIPADEMICKÉ OPATRENIA ! Pri vstupe do budovy a pohybe v budove je povinné použitie prekrytie nosa a úst rúško alebo respirátor FFP2,  pri vstupe na učebňu dezinfekcia rúk príp. ochranné rukavice! Každý účastník sa musí preukázať negatívnym testom nie starším ako 7 dní! Opatrenia priebežne prispôsobujeme platným opatreniam UVZ SR.

Pri čakaní pred učebňou dodržujte  odstup medzi osobami min. 2 metre !

———————————————————————————————–

Kurzy otvárame pravidelne každých 14-20 dní, termín je závislý od počtu prihlásených uchádzačov. Preferujeme menšie skupiny 5- 10 osôb, nakoľko v takejto skupine je možno sa viac venovať individuálnym potrebám uchádzačov. V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailom alebo cez formulár nezáväznej prihlášky na našej stránke. Po vyplnení elektronickej prihlášky Vás automaticky zaradíme do najbližšieho nového kurzu, v poradí v akom obdržíme Vaše prihlášky.  O začiatku kurzov Vás budeme informovať e-mailom a telefonicky na Vami uvedené kontakty.

Ďalšie informácie ohľadne kurzov a podmienok na získanie vodičského oprávnenia nájdete aj na stránke:

https://www.jiscd.sk/registre/register-autoskol/

V prípade otázok nás kontaktujte e-mailom, príp. telefonicky.